1. místo na ČAFCe

31.03.2014 22:10

Za krásného slunečného počasí jsme se v neděli 30.3.2014 zúčastnili prvního jarního turnaje soutěže Mini Cup  na hřišti ČAFC Praha v Záběhlicích. Vzhledem k tomu, že jsme se podzimní části soutěže neúčastnili, tak jsme byli nalosováni až na odpolední  turnaj společně s týmy složené převážně z dětí, které teprve s fotbalem začínají. Což byla trochu na škodu, protože turnaj jsme zcela bez problémů ovládli. Vyhráli jsme všechny zápasy navíc bez obdržené branky a obsadili tak konečné 1. místo. Navíc se Jirka s Lukášem podělili o titul nejlepšího střelce, oba nastříleli 13 branek.

Sestava:

Ema Nováková, Tomáš Koptiš, Tomáš Bakalík, Lukáš Hornek, Kubík Soukup, Jirka Brabec, Maty Razesberger.

FK Dukla JM  vs.  Avia Čakovice  6 : 0  (Jirka 2, Tomáš K., Maty, Kubík, Lukáš)

FK Dukla JM  vs.  ČAFC „B“  8 : 0  (Tomáš B. 3, Jirka 2, Maty, Lukáš, Kubík)

FK Dukla JM  vs.  Admira „oranžová“  5 : 0  (Lukáš 2, Maty 2, Jirka)

FK Dukla JM  vs.  SK Rapid Psáry  7 : 0  (Jirka 3, Lukáš 2, Kubík, Tomáš K.)

FK Dukla JM  vs.  Tempo „C“  11 : 0  (Lukáš 6, Jirka 4, Tomáš B.)

Finále:

FK Dukla JM  vs.  TJ Straky  5 : 0  (Maty, Lukáš, Tomáš K. Jirka, Kubík)

Krásné počasí, příjemná a přátelská atmosféra, výborná organizace turnaje a spousta krásných fotbalových momentů našich dětí nám zpříjemnila již tak vydařené nedělní odpoledne. Jediné co nám opět vadilo, bylo stále se opakující přizpůsobení se zatím trochu pomalejším soupeřům. To že umíme hrát rychleji, jsme ukázali až v druhé části turnaje. K vidění bylo už i hodně přesných přihrávek, úspěšných soubojů jeden na jednoho a to i v rychlosti. V zakončení už také většinou používali kluci hlavu, což bylo na počtu vstřelených branek hned znát. Směrem dozadu nám to občas trochu skřípalo, ale Ema v brance byla vždy připravena, tentokrát používala už i více nohy a často vybíhala, čímž likvidovala náznaky šancí soupeře ještě v zárodku.

Na úplný závěr patří poděkování všem dětem za výkony a samozřejmě také rodičům a fanouškům za podporu.