1. místo z Podolí cupu

28.01.2014 10:02

V neděli 26.1.2014 jsme se zúčastnili turnaje pořádaného AFK Slavojem Podolí.

Bohužel se z turnaje v průběhu týdne odhlásila většina týmů kvůli velkému počtu nemocných dětí.

Nakonec se tedy zúčastnily kromě nás pouze dva týmy pořádajícího klubu. Jeden byl složen z ročníků 2007 a druhý z ročníků 2008. Hrálo se nakonec tříkolově každý s každým.

Z těchto důvodů jsme nemohli mít ani jiný cíl, než bojovat o první příčku, což se povedlo snadněji, než jsme čekali.

Ve všech zápasech se hrálo pouze před brankou soupeřů.

Nejlepším střelcem turnaje byl vyhlášen Jirka Brabec a nejlepším hráčem Maty Razesberger.

Sestava:  Tomáš Koptiš (G), Luky Bulíř, Maty Razesberger, Jirka Brabec, Péťa Bednář, Ema Nováková, Anička Šináglová, Filip Kanclíř.

Dukla JM vs Podolí (07)  2 : 0 (Ema, Luky)

Dukla JM vs Podolí (08)  7 : 0 (Jirka 3, Ema 2, Maty, Péťa)

Dukla JM vs Podolí (07)  1 : 0 (Luky)

Dukla JM vs Podolí (08)  6 : 0 (Jirka 3, Maty 2, Luky)

Dukla JM vs Podolí (07)  1 : 0 (Luky)

Dukla JM vs Podolí (08)  8 : 0 (Jirka 3, Luky 2, Maty 2, Péťa)

Potěšilo nás, že si děti zkoušely věci ( a velmi úspěšně ), kterým jsme se zvláště věnovali na posledních trénincích a to především průnik po straně a navedení míče na střelu do prostoru před brankou. Nebo, opět po průniku po stranách v rychlosti přihrávat před branku na nabíhající spoluhráče. Druhou variantu musíme ještě doladit, protože jsme si občas nabíhali na stejné místo ve dvou a pak si spíše překáželi.

Směrem dozadu se všichni vraceli zodpovědně a soupeři si žádné velké šance nevytvořili.

Vadilo nám opět to, že se přizpůsobíme tempu hry soupeře místo toho, abychom hráli ve větší rychlosti tak, jak hrajeme proti momentálně silnějším týmům.

Stále máme co zlepšovat