2. místo v Běchovicích

15.02.2014 22:51

V sobotu 15.2.2014 jsme na turnaji v Běchovicích vybojovali 2. místo.

Slovo vybojovali, je na místě, protože moc fotbalovosti jsme až na finálový zápas tentokrát nepředvedli. Děti musíme pochválit za snahu a bojovnost, to jim upřít nelze, ale nelíbil se nám způsob hry a řešení některých situací.

V soubojích jeden na jednoho jsme se míč snažili protlačit silou přes soupeře místo pokusu o kličku nebo přenesení hry na volného spoluhráče přihrávkou a stejně tak chyběl pohyb směrem k brance a před brankou soupeře. Proto všechny naše góly padly po střelách z větší vzdálenosti, což není zrovna nejlepší způsob zakončení u této věkové kategorie. Navíc jsme dělali nezvykle hodně chyb při obsazování hráčů při rozehrávce soupeře, několikrát zůstali dva hráči soupeře úplně volní na jedné straně hřiště a my hlídali ve čtyřech zbylé dva hráče na druhé straně. Nicméně tyto dnešní nedostatky jsme napravovali bojovností a důrazem, což nás zase stálo spoustu sil, které pak chyběly ve finále.

Sestava:

Dan Mohammad (G), Luky Bulíř, Maty Razesberger, Lukáš Hornek, Denis Dudek, Tomáš Bakalík, Jirka Brabec, Ema Nováková.

(v polovině druhého zápasu nahradila Daniela v brance Ema, která  už turnaj  úspěšně dochytala)

FK Dukla JM  vs  TJ Mongeo Podlesí  1 : 2  (Lukáš H.)

FK Dukla JM  vs  FK Viktoria Žižkov  4 : 2  (Lukáš H. 4)

FK Dukla JM  vs  Lišáci Satalice  2 : 0  (Lukáš H. 2)

Finále:

FK Dukla JM  vs  FK Říčany  1 : 2  (Jirka)

Pevně věříme, že v příštích zápasech budeme hrát už to, co umíme, protože dnes jsme z toho moc neukázali.

Zároveň děkujeme všem příznivcům za podporu.