2. místo v Běchovicích

16.03.2014 22:15

V neděli 16.3. jsme odehráli z naší strany herně velmi podařený turnaj v Běchovicích .

Pět vítězných zápasů a jediná porážka při skóre 22:1 nám stačila na konečné druhé místo.

Navíc se stal Lukáš Hornek nejlepším střelcem turnaje s devíti góly.

Sestava:

Ema Nováková (B), Maty Razesberger, Denis Dudek, Luky Bulíř, Lukáš Hornek, Kubík Soukup, Jirka Brabec.

FK Dukla JM  vs.  Lišáci Satalice  1 : 0  (Lukáš H.)

Na to, že šlo o náš první zápas, tak jsme hráli překvapivě ve velmi vysokém tempu. Místy jsme měli až drtivou převahu, ale soupeř obětavě bránil a nám chybělo v zakončení také trochu štěstí. To se k nám nakonec přeci jen přiklonilo, když Lukáš podařenou střelou pouhé dvě vteřiny před koncem rozhodl o naši těsné výhře.

FK Dukla JM  vs.  Slovan Bohnice  4 : 0  (Lukáš H. 3,  Maty)

Sice jsme měli zápas od začátku pod kontrolou, jenže opět jsme se přizpůsobili trochu pomalejšímu soupeři, s čímž neustále bojujeme.

FK Dukla JM  vs.  Běchovičtí Sršni  0 : 1

Náš nejhorší  výkon. Běchovice rozhodně nebyly fotbalovější, ale hrály bojovně a důrazně, což nám tentokrát chybělo.

FK Dukla JM  vs.  Újezd nad Lesy  5 : 0  (Kubík 3,  Lukáš H. 2)

Po důrazné domluvě po předchozím utkání, jsme přidali na pohybu, bojovnosti a navíc konečně přidali i trochu kombinace, což se na vývoji zápasu projevilo hned od začátku.

FK Dukla JM  vs.  Žraloci Neratovice  4 : 0   (Jirka 2,  Kubík,  Luky B.)

Opět jsme měli zápas od začátku pod kontrolou. Střelecky se konečně probudil Jirka, který rychle zařídil dvoubrankové vedení. Na třetí gól krásně přihrál před branku Kubíkovi Lukáš z pravé strany. Čtvrtou branku vstřelil Luky poté, když vybojoval míč na naší půlce, poté se v rychlosti protáhl kolem bránících hráčů soupeře a zakončil přesnou střelou na vzdálenější tyč.

FK Dukla JM  vs.  Dráčata Kbely  8 : 0  (Lukáš H. 3,  Jirka 2,  Luky B. 2,  Kubík)

Zakončení turnaje ve velkém stylu. Konečně jsme hráli proti pomalejším soupeřům svoji hru. Včasné a důrazné napadání rozehrávky Kbel, spousta  úspěšných soubojů jeden na jednoho a k tomu i kombinační hra proměnila zápas v naši exhibici. Za zmínku stojí určitě náš pátý gól, kdy po rychlé a přesné kombinaci  přihrál zprava Kubík Denisovi před branku a ten místo střely ještě vyšperkoval akci  přihrávkou na Jirku, který zakončoval.

Vyjma „odchozeného“ zápasu s domácím týmem, jsme s výkonem dětí spokojeni.

V ostatních zápasech konečně předváděli to, co po nich chceme a co už předvádějí na tréninku. K tradiční bojovnosti a důrazu přidaly i spoustu úspěšných kliček v rychlosti a konečně si pomáhaly i přihrávkami.

Na úplný závěr samozřejmě poděkování rodičům a fanouškům za podporu, a také hráčům týmů Satalic a Neratovic za bouřlivé povzbuzování při našich zápasech.