3. a 4. místo na Ovčíně

23.02.2014 23:03

V neděli 23.2.2014 jsme odehráli turnaj Na Ovčíně v Záběhlicích.

A letos poprvé jsme na turnaj přijeli se dvěma týmy, což vzhledem k rostoucí výkonnosti dětí hodláme ve zbytku sezóny praktikovat častěji.

Oba týmy jsme se snažili sestavit tak, aby byly zhruba vyrovnané a to se povedlo.

První tým nastupoval k zápasům ve žlutých dresech a druhý v červených.

Sestava žlutých:

Tomáš Koptiš (B), Maty Razesberger, Luky Bulíř, Kubík Soukup, Denis Dudek, Lukáš Hornek, Filip Žák.

Sestava červených:

Ema Nováková (B), Lukáš Poustka, Honzík Forejt, Jirka Brabec, Tomáš Bakalík, Thomas Obergruber, Dan Mohammad, Jonáš Topič.

Zápasy,  střelci a hodnocení:

FK Dukla JM (žlutá)  vs  FK Dukla Praha  1 : 2  ( Lukáš H.)

Asi nejlepší výkon žlutých na turnaji, na první zápas pro nás rychlé tempo a naprosto  vyrovnané utkání.

FK Dukla JM (žlutá)  vs  TJ Kunice  4 : 1  (Lukáš H. 2, Luky, Kubík)

Kdyby si kluci více přihrávali, gólů mohli dát více.

FK Dukla JM (žlutá)  vs  FK Dukla JM (červená)  2 : 2  (Kubík 2, - Jirka, Honzík)

Ze začátku převaha červených, ale po dvou vstřelených brankách trochu zvolnili a Kubík, kterého nechali dvakrát zcela volného před Emou, v klidu zakončil přesně, takže spravedlivá remíza.

FK Dukla JM (žlutá)  vs  FK Ústí nad Labem  0 : 2

Opět chyběla vzájemná výpomoc přihrávkami, neboť lítání po hřišti od branky k brance je sice hezké, ale stojí hodně sil a ty na konci kluci už prostě neměli.

FK Dukla JM (červená)  vs  TJ Kunice  3 : 0  (Lukáš P., Honzík, Thomas)

Náš první zápas a tradičně trochu pomalejší tempo na začátek. Naštěstí se Lukáš krásnou střelou trefil poměrně brzy a dodal tak týmu klid, který kluci přetavili ještě v další góly.

FK Dukla JM (červená)  vs  FK Ústí nad Labem  1 : 2  (Honzík)

Trochu nešťastná prohra pěkným gólem pod břevno z půlky hřiště chvilku před koncem ve vyrovnaném utkání.  I když šance jsme si  hlavně v první části zápasu vytvořili, nedokázali jsme je využít.

FK Dukla JM (červená)  vs  Dukla Praha  4 : 1  (Tomáš, Thomas, Jirka, Honzík)

Sice výsledek vypadá jednoznačně, ale zápas byl oboustranně vyrovnaný. Rozdíl byl pouze v tom, že my šance proměňovali a šance kluků z Julisky likvidovala pozorná obrana a výborná Ema v naší brance.

Celkové pořadí:

1. FK Dukla Praha  (9 bodů)

2. FK Ústí nad Labem  (9)

3. FK Dukla JM (červená)  (7)

4.  FK Dukla JM (žlutá)  (4)

5. TJ Kunice  (0)

Závěrem poděkování všem dětem za výkony a rodičům  za podporu.