3. místo na turnaji v Braníku

12.01.2014 09:22

V neděli 12.1.2014jsme se zúčastnili turnaje v Braníku, pořádaného Fotbalovou školou HAMR. Na tomto turnaji kde se hrálo ve čtyřech bez brankáře na florbalové branky, kde na každé straně hřiště nebyla jedna, ale hned dvě branky umístěné blíže k rohu hřiště. Navíc se nehrálo na body, ale vítězem turnaje se stal tým s největším počtem vstřelených branek.

Sestava: Luky Bulíř, Lukáš Hornek, Jirka Brabec, Maty Razesberger, Kubík Soukup, Denis Dudek.

Dukla JM vs SK Chabry  0 : 2

Dukla JM vs Háje  3 : 3   (Jirka, Denis, Hornek)

Dukla JM vs SK Střešovice  4 : 2   (Hornek 4)

Dukla JM vs JM Chodov  5 : 4   (Hornek 2, Kubík, Jirka, Denis)

Dukla JM vs SK Chabry  1 : 4   (Hornek)

Dukla JM vs Háje  7 : 1   (Kubík 3, Hornek 3, Denis)

Dukla JM vs SK Střešovice  6 : 0   (Hornek 2, Denis 2, Jirka, Maty)

Dukla JM vs JM Chodov  2 : 4   (Jirka, Hornek)

Hodnocení:

Tak jak umíme hrát, jsme předvedli bohužel pouze ve dvou předposledních zápasech. Polovinu turnaje jsme si zvykali na dvě branky a většinou hráli pouze na jednu a stejně tak i bránili jenom jednu. Navíc nám chybělo více pohybu a větší důraz při bránění. Nezvykle jsme také dělali hodně chyb při obsazování soupeřů.

Celkově se nám ale turnaj líbil, padalo hodně gólů a o to jde ve fotbale především.

Pořadí:

1.       SK Chabry  (41 gólů)

2.       FK JM Chodov  (32)

3.       FK Dukla JM  (28)

4.       Háje  (14)

5.       SK Tatran Střešovice