6. místo v Odolene Vodě

25.01.2014 09:56

Dne 25.1.2014 odehrály svůj vůbec první turnaj také ročníky 2008.

Bohužel z důvodu aktuálně velmi rozsáhlé marodky v našem týmu, jsme na turnaj dorazili pouze s šesti dětmi. Což je při hrací době zápasu (14 minut) hodně málo. Navíc dvě ze tří trochu zkušenějších dětí nastoupily po nemoci. Pro ostatní to byla první turnajová zkušenost. To vše se na turnaji projevilo.

Sestava:  Danča Bednářová, Šimon Pöll, Jakub Strecker, Jonáš Topič, Filip Kanclíř, Šimon Lokvenc.

Dukla JM  vs  SK Union Vršovice  0 : 9

První turnaj a ti co hráli vůbec poprvé, sledovali hlavně vše okolo (diváky, časomíru atd.) jen ne hru, což jsem víceméně očekával. Takže jasný průběh a výsledek.

Dukla JM  vs  SK Junior Teplice  0 : 6

Po menší domluvě dětem po předchozím zápase jsme se snažili více hrát a především Jonáš si už dokázal vytvořit i pár slibných šancí. Nicméně pozdější vítěz turnaje byl prostě lepší.

Dukla JM  vs  SK Benešov  0 : 2

Naprosto vyrovnané utkání, které rozhodla naše laxnost při bránění. Dvakrát soupeř běžel ve třech na výbornou Danču v brance a ostatní to příliš nezajímalo.

Dukla JM  vs  FK Brandýs n/L – Boleslav  0 : 4

V tomto zápase už znatelně docházely síly. Nicméně snahu dětem nelze upřít.

Dukla JM  vs  SK Vyžlovka  1 : 2

Našim přáním do posledního zápasu bylo vstřelit alespoň gól. Vyžlovka na tom byla do té doby stejně, také bez vstřelené branky. Proto jsme se před zápasem s trenérem soupeře dohodli na případném odvolání brankáře, když bude nejhůř. Nejhůř naštěstí nebylo a branky padaly, bohužel do naší branky dříve. Ke konci se dočkal gólu neustále se snažící Jonáš a to ještě zároveň se závěrečnou sirénou vstřelil i druhý, který už ale neplatil.

Za výkony musím pochválit především Jonáše, který i po nemoci celý turnaj doslova odjezdil nahoru dolu, a Danču, která stála poprvé v brance a zaslouženě sklízela pochvalu i od příznivců soupeřů.

Ostatním chybí ještě ta správná zapálenost pro hru. Jsou to stále malé děti a potřebují ještě trochu vyzrát. Chce to čas, trpělivost a ono to u někoho dříve a u někoho později přijde.

Každopádně tento turnaj pro ně byla zkušenost, která jim do budoucna může jenom pomoct. A o to šlo především.