Turnaj ročníků 2008 v Braníku

09.02.2014 23:11

V sobotu 8.2.2014 se zúčastnily děti ročníků 2008 turnaje, který pořádala FŠ HAMR a kde nešlo o  výsledky a  na konci všichni obdržely medaile a drobné ceny. Hrálo se ve třech hráčích bez brankáře na každé straně, na dvě malé branky.

Výkony našich dětí nám udělaly velkou radost a především v první polovině turnaje hrály výborně. V druhé části už nám docházely síly, což je logické, protože v tomto věku děti hrají především individuálně a o nějaké týmové spolupráci nemůže být ještě řeč, na tu mají času dost.

K vidění z naší strany bylo spoustu krásných gólů, kliček, úspěšných soubojů jeden na jednoho, bojovnost směrem dopředu i při bránění.

Sestava:  Danča Bednářová, Adam Ondrášek, Vojta Klápa, Tomík Vrtek, Denis Dudek, Filip Kanclíř.

FK Dukla JM  vs  Temposauři  6 : 2  (Denis 4, Vojta, Adam)

FK Dukla JM  vs  Slavia Praha-bílá  12 : 3  (Denis 6, Vojta 4, Danča, Adam)

FK Dukla JM  vs  Slavia Praha-červená  9 : 8  (Denis 5, Vojta 2, Danča, Adam)

FK Dukla JM  vs  Bohemians  6 : 8  (Vojta 3, Adam 2, Danča)

FK Dukla JM  vs  Tempodraci  4 : 4 (Adam, Tomík, Denis, Vojta)

FK Dukla JM  vs  SK Benešov  4 : 8  (Denis 2, Danča, Vojta)

Na závěr:

Pro nás důležité zjištění, že i mezi nejmladšími se již teď tvoří jádro týmu, který dokáže hrát vyrovnané zápasy se silnými soupeři.

Všem dětem patří velké poděkování za skvělé výkony a rodičům samozřejmě za podporu a pomoc.